Plynový gril (velký gril na brikety k dispozici vždy zdarma)

G21 California BBQ Premium line

Zahradní plynový gril G21 California je vybaven systémem Flame Tamer, bočním a třemi hlavními nerezovými hořáky s piezoelektrickým zapalováním a plynovou regulací, každý o maximálním výkonu 3,15 kW. Gril je pojízdný (má 2 větší a 2 menší kolečka), dále je vybaven teploměrem, odklápěcím krytem grilovací plochy a odkládacími poličkami na obou stranách. Pod levou odkládací plochou se skrývá nádobka (např. na naložené maso) a pod pravou odkládací plochou se skrývá boční hořák. Součástí balení grilu je i spojovací hadice k plynové lahvi a redukční ventil.

Systém Flame Tamer - přímo nad hořáky je umístěn kovový profil, který zabraňuje skapávání tuku mezi plameny a jeho vzplanutí. Zároveň zabraňuje přímému ohřevu mřížky plameny hořáku pouze v jeho místě, čímž dochází k výrazně rovnoměrnějšímu vyhřívání celé grilovací mřížky. Případný tuk skapávající z grilovaného masa stéká po stěnách grilu do odkapávací misky ve spodní části grilu.

Plyn je účtován na konci pobytu dle reálné spotřeby.

Velikost grilovací plochy2816 cm2
Materiál roštulitinový
Celkový výkon12,6 kW
Odklápěcí krytano
Teploměrano


Nehledě na Vaši objednávku, je vždy na chatě nachystán velký gril na dřevěné uhlí i se základním náčiním zdarma. Jen si prosím vezměte s sebou palivo - dřevěné uhlí nebo brikety.